Efor Eğitim Özel Ders

Özel ders, öğrencilerin eksik olduğu konuları, okul ya da dershane gibi toplu eğitim ortamlarında verim alamaması sonucu ortaya çıkan bir eğitim metodudur.  Bu eğitim metoduyla öğrenci, Özel ders sırasında önemli bir oranda derse katılarak, birebir ders boyunca en etkili ve verimli bir şekilde öğrenmenin devam etmesini sağlanacaktır.

Efor Eğitim, hangi eğitim sisteminde eğitim görmüş olursanız olun ya da ne kadar zengin teknolojik altyapıya sahip bulunursanız bulunun, öğretmenin öğrenci ile bir araya gelerek yapacağı Özel dersin verimine ulaşmış olmamız zordur. Öğretmen Özel ders esnasında öyle noktalara değinecektir ki öğrencinin kafasında anlatılan konu ile ilgili soru işareti kalmayacağı gibi konuyu da tüm ayrıntılarıyla öğreniş olacaktır.

 Efor Eğitim belli bir rehberlik ve danışmanlık eşliğinde öğrencilerin seviyelerine göre takviye Özel ders almalarının daha verimli olacağını düşünmektedir. Efor Eğitim, Özel ders ile beraber öğrencinin motivasyon durumunu göz önüne alıp ona ders programından, rehberliğe kadar yardımcı olacak bir danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Efor Eğitim, bu işin eğitimini almış ve profesyonellikle yerine getiren öğretmenleriyle bu hizmeti vermektedir.

Efor Eğitim Tüm Öğrencilere Başarılar Diler…