Hakkari Online Uzaktan TYT-AYT-LGS Eğitimi Deneme Kulübü Eğitim Koçluğu

 

Hakkari Online Uzaktan TYT-AYT-LGS Eğitimi/Deneme Kulübü/Eğitim Koçluğu

Efor Eğitim olarak üniversiteye ve liselere hazırlık yapan öğrencilerimiz için yaptığımız deneme kulübü eğitim ve takip hizmetlerimiz ile sizleri uzaktan da olsa değerlendirip eksiklerinizi sizlere bildirip en iyi şekilde sınavlara hazırlanmanızı sağlamaktayız.

Biz bu uzaktan online deneme kulübü hizmetleri kapsamında ne gibi seçenekler sunuyoruz;

Deneme Paketlerimiz

Hakkari Online Uzaktan Eğitim Koçluğu

Efor Eğitim Mentorlük ve Koçluk Hizmetleri

Öğrencinin kendi öğrenme sürecini destekleme, ona yol gösterme ve elde edilmiş tecrübeleri onunla paylaşmak şeklinde düşünülebileceğimiz Mentörlük; Profesyonel bağlamda deneyimli ve yetkin olan mentör ile daha az deneyimli ve yetkin olan öğrenci arasındaki başarıya ulaştırıcı, tamamlayıcı ve destekleyici bir ilişkidir. Mentörlük süreci öğrenciyi başarı sürecinde desteklemek amacı ile yapılan bir dizi gerek yüz yüze gerekse teknolojik vasıtalar aracılığıyla görüşme, toplantı ve eğitim, konuşmalarıdır.

Efor Eğitim, eğitim alanında yaklaşık yirmi yıllık deneyimini beraber çalıştığı öğrencileri ile paylaşarak onların çıktıkları bu yolda tıkanan noktalarda bir yol gösterici, eksiklerin görüldüğü durumlarda bir tamamlayıcı olarak öğrencilerin başarıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Efor Eğitim Koçluk Hizmetleri ile eğitim alanındaki yaklaşık 20 yıllık tecrübe ve birikimlerini öğrencinin gerek psikolojik, gerek duygusal ve gerekse fiziksel durumunu değerlendirerek potansiyelini en üst seviyeye çıkarmasına yardımcı olur.

Öğrencilerin başarı amaçlı çıktıkları bu yolda kendileri için belirledikleri hedeflere odaklanmalarını sağlar. Öğrencilerin, öğrenme, dikkat ve muhakeme yeteneklerini geliştirilme yönünde çalışmalar yapar.

Efor Eğitim beraber çalıştığı öğrencilere verdiği koçluk hizmetleriyle ile onların sınav kaygısını ve heyecanını kontrol altına alma teknikleri öğretilir.

Efor Eğitim, Öğrencinin sağlıklı düşünen, Hakkarilu, huzurlu ve başarılı birey olmasında eğitici bir yol arkadaşlığı yapar.

Hakkari Online Uzaktan Eğitim

ONLİNE EĞİTİM

Online Eğitim, her hangi bir mekandan ve zamandan bağımsız bir şekilde kursiyer adayın ve öğretmenin herhangi bir kuruma gelip gitme zorunluluğu olmaksızın var olan bilgisayar teknolojileri vasıtası ile tamamen sanal ortamda canlı, görüntülü ve sesli olarak derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileceği ve görüntüleyebileceği çağdaş, yenilikçi bir eğitim sistemidir.

Yıllardır ileri düzey gelişmiş ülkelerde uygulanan bu sistem en yeni ölçme ve değerlendirme metotları kullanılan, en modern donanıma sahip eğitim sistemidir.

Online Eğitimde adaylar canlı yayında ders anlatan öğretmenlerine, gerektiğinde mikrofon ve kamera sistemiyle, söz hakkı isteyerek tüm sorularını sorabildiği bir eğitim platformudur. Online derslerde okuldaki müfredat ile paralel giden ders içerikleri sayesinde, öğrenci okulda tam olarak algılayamadığı veya zorlandığı konuları tekrar etme fırsatı buluyor.

Online eğitim teknolojisi ile günlük hayattaki ders ortamının birleştiği canlı dersler bir tık ötede Efor eğitimle sizlerle.

Efor Eğitimin Online ders paketlerinden ister birebir isterseniz gurup derslerinden faydalanabilir geleceğinize şekil verebilirsiniz.

Efor Deneme Kulübü Nedir?

Deneme Kulübü, deneme sınavları ile Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına (TYT-AYT) ve Liselere Giriş Sınavlarına (LGS) hazırlanan adaylara hedeflerine ulaşmak için sunulan önemli bir hizmettir. Her hafta farklı yayınlardan belirlenen denemeler arasından deneme sınavları yapıyoruz. Sınav sonuçlarına göre adaylarda belirlenen eksik konuları tespit ediyor bu yönde adaylara çözüm önerileri sunuyoruz. Yine adayların eksik konularını da göz önüne alarak ders programları yapıyoruz. Bu denemeler sayesinde hangi derslerde nasıl bir performans gösterdiklerini belirleyip adaylar için yeni stratejiler geliştiriyoruz.

Sınavlara hazırlanan adayların durumlarını en iyi şekilde değerlendirebileceği bu uygulama, performans analizi açısından da oldukça önemli bir araçtır. Deneme sınavları adayların sınav stratejisi belirlemesinde vazgeçemeyecekleri en güçlü silahlarıdır.

Adaylar deneme sınavlarındaki performansını görerek eksik oldukları konuları analiz eder bu anlamda yeni çalışma stratejileri geliştirebilir ve başarı oranlarını arttırabilirler.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus da deneme sınavları ile yapma fırsatı bulduğumuz, zaman planlamasıdır. Deneme sınavlarına girmeyen adaylar, hangi derse ne kadar zaman harcayacağını, kaçıncı dakikadan sonra artık soru kontrolüne geçmesi gerektiğini anlayamaz. Bu durum kaygıyı arttıracağı gibi hata yapma olasılığını arttırır.

Unutmayalım ki eksik konu bilinmezse tamamlama şansıda olmaz. Bazen de adaylar konuya tamamen bilse de soru çözebilmek için henüz yeterli beceriyi kazanamamış olabilirler. Bu durumda adaylar belirlenmiş konuya dönerek eksiklerini tamamlamalı ve daha çok soru çözmelidir. Bunun da en güzel yolu daha çok deneme sınavı çözmekten geçer.

Kısacası deneme sınavları çıktığınız bu yolda sizin vazgeçemeyeceğiniz dostlarınızdır. Ulaşmak istediğiniz hedefe ne kadar yolunuz kaldığını, bu yolda ne kadar yol kat ettiğiniz ve efor harcadığınızı denemeler sayesinde daha rahat öğrenebilirsiniz.

Efor Deneme Kulübü Başarı Yolunda Sizin En Güzel Dostunuz Olacaktır.