Acıbadem Butik Dershane

Acıbadem Butik Dershane 0 505 683 10 34

Acıbadem butik dershane eğitimleri veren Efor Eğitim olarak öğrencilerimize gerek birebir gerek kalabalık olmayan 5-12 kişilik sınıflarda TYT-AYT-LGS sınavlarına hazırlık ve özel ders eğitimleri vermekteyiz.

Efor Eğitim, alanında tecrübeli dershane ve özel ders öğretmenleri eşliğinde öğrencilerini TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlar. Bunun yanında tecrübeli Eğitim Koçları ve Rehber Eğitmenleri ile öğrenciye yol göstererek geleceğe ait kariyer planlamasında yardımcı olur. Efor Eğitim her öğrenciyi özel olarak görür ve öğrenciyi bir müşteri olarak değil, Efor Eğitim ailesinin bir ferdi olarak kabul eder. Öğrencinin öğrenme düzeyini, bilgi birikimini, güçlü ve zayıf yönlerini göz önüne alarak ona uygun bir eğitim programı uygular. Efor Eğitim bilginin yanında öğrencinin öz disiplinine de önem verir. Öğrencilerinin zamanını doğru kullanmalarını, kendilerine güvenmelerini sağlamak amacıyla motivasyon içerikli çalışmalar yapar.

Efor Eğitim, öğrencilerinin kalabalık sınıflarda kaybolmasını önlemek amacıyla, 4-6 ve 8 kişilik sınıflarda, her öğrencisine birebir temas ederek, özel ders tadında tüm konuları işlemektedir. Efor Eğitim öğrencilerine sınırsız birebir ders tekrarı ve soru çözme imkânı sunmaktadır. Efor Eğitim gece etütleri ve yıl içerisinde belli aralıklarla düzenlediği kamp programlarıyla öğrencilerine ayrıcalık yaşatır.

Efor Eğitim, yıl içinde eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanacağı yardımcı kaynaklarda karma yayın kullanmaktadır. Efor Eğitim yıl içerisinde kullanacağı kaynakları, tek bir kaynağa bağlı kalmadan her yıl yenilenmiş farklı kaynaklar arasından, tecrübeli eğitim kadrosuyla beraber özenle belirlemektedir. Efor Eğitim her hafta farklı bir yayının deneme sınavını yaparak, öğrencilerine farklı soru tiplerini görmelerini ve farklı bakış açıları edinmelerini sağlar.

Efor Eğitim, öğrencilerinin her an gelişmelerini takip eder ve bu konuda her hafta öğrenci velisine bilgi verir. Efor Eğitim, öğrenci velisine karşı açık, net olmayı ve öğrenci velisini objektif olarak her adımda bilgilendirmeyi önemser. Her hafta yaptığı denemelerin sonucunu velisiyle paylaştığı gibi deneme neticesinde izlenecek yeni program ile ilgilide bilgi verir. Bununla birlikte Efor Eğitim, öğrenci velilerinden gelebilecek eleştiri ve önerileri de önemser ve yapacağı çalışmalarda bu eleştiri ve önerileri göz önünde bulundurarak değerlendirir.

Efor Eğitim Tüm Öğrencilere Başarılar Diler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.