Efor Deneme Kulübü Nedir?

Deneme Kulübü, deneme sınavları ile Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına (TYT-AYT) ve Liselere Giriş Sınavlarına (LGS) hazırlanan adaylara hedeflerine ulaşmak için sunulan önemli bir hizmettir.  Her hafta farklı yayınlardan belirlenen denemeler arasından deneme sınavları yapıyoruz. Sınav sonuçlarına göre adaylarda belirlenen eksik konuları tespit ediyor bu yönde adaylara çözüm önerileri sunuyoruz. Yine adayların eksik konularını da göz önüne alarak ders programları yapıyoruz. Bu denemeler sayesinde hangi derslerde nasıl bir performans gösterdiklerini belirleyip adaylar için yeni stratejiler geliştiriyoruz.

Sınavlara hazırlanan adayların durumlarını en iyi şekilde değerlendirebileceği bu uygulama, performans analizi açısından da oldukça önemli bir araçtır. Deneme sınavları adayların sınav stratejisi belirlemesinde vazgeçemeyecekleri en güçlü silahlarıdır.

Adaylar deneme sınavlarındaki performansını görerek eksik oldukları konuları analiz eder bu anlamda yeni çalışma stratejileri geliştirebilir ve başarı oranlarını arttırabilirler.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus da deneme sınavları ile yapma fırsatı bulduğumuz, zaman planlamasıdır. Deneme sınavlarına girmeyen adaylar, hangi derse ne kadar zaman harcayacağını, kaçıncı dakikadan sonra artık soru kontrolüne geçmesi gerektiğini anlayamaz. Bu durum kaygıyı arttıracağı gibi hata yapma olasılığını arttırır.

Unutmayalım ki eksik konu bilinmezse tamamlama şansıda olmaz.  Bazen de adaylar konuya tamamen bilse de soru çözebilmek için henüz yeterli beceriyi kazanamamış olabilirler. Bu durumda adaylar belirlenmiş konuya dönerek eksiklerini tamamlamalı ve daha çok soru çözmelidir. Bunun da en güzel yolu daha çok deneme sınavı çözmekten geçer.

Kısacası deneme sınavları çıktığınız bu yolda sizin vazgeçemeyeceğiniz dostlarınızdır. Ulaşmak istediğiniz hedefe ne kadar yolunuz kaldığını, bu yolda ne kadar yol kat ettiğiniz ve efor harcadığınızı denemeler sayesinde daha rahat öğrenebilirsiniz.

Efor Deneme Kulübü Başarı Yolunda Sizin En Güzel Dostunuz Olacaktır.

Deneme Paketlerimiz