EFOR EĞİTİM YAZ KAMPI

Efor Eğitimin beş hafta sürecek olan Yaz Kampı, TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirme programıdır.  Program kapsamında;  öğrencilerin Matematik, Geometri, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih ve Coğrafya derslerini,  konu ve soru odaklı yeni çözüm teknikleriyle tamamlamaları sağlanacaktır. Böylece öğrencilerin yaz tatillerini daha verimli değerlendirip avantaja çevirmeleri hedeflenmektedir.

Efor Eğitim Yaz Kampı,  haftada 5 gün ve günde 8 saat “toplamda 200 saat ders, 80 saat soru çözüm etüdü ve haftada bir olmak üzere toplam 5 adet deneme sınavı”  olarak planlanmıştır. Öğrenciler  bu Program sonunda TYT pratiğini kazanmış olacak ve TYT konularını bitirmiş olacaktır. Kamp süresince dersler, alanında uzman ve tamamı üniversite hazırlık konusunda tecrübeye sahip öğretmenler tarafından anlatılacaktır.

Efor Eğitim, öğrencilerin, yoğun geçecek olan 2021-2022 eğitim öğretim dönemi öncesi tempolu bir TYT Yaz Kampına katılmalarının faydalı olacağını düşünmektedir.  Bir yandan konu anlatımları ile birçok konuyu halletmenin verdiği rahatlık, diğer yandan da soru çözümleri ve deneme sınavları ile test çözme kabiliyetlerini artırmanın vereceği rahatlık ile yeni sezona başlayan öğrenciler daha verimli çalışacak ve rakipleri karşısında avantajlı durumda olacaktır.

Efor Eğitimin Yaz kampına katılan öğrenciler,  sınav hazırlığına erken başlamanın avantajıyla yarışı önde tamamlamanın ve mutlaka hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaklardır.  Efor Eğitimle Erken Başlayan Öğrencilerimiz, Bu Yarışı Önde Bitirecektir.

       Efor Eğitim Tüm Öğrencilere Başarılar Diler…