ONLİNE EĞİTİM

Online Eğitim, her hangi bir mekandan ve zamandan bağımsız bir şekilde kursiyer adayın ve öğretmenin herhangi bir kuruma gelip gitme zorunluluğu olmaksızın var olan bilgisayar teknolojileri vasıtası ile tamamen sanal ortamda canlı, görüntülü ve sesli olarak derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileceği ve görüntüleyebileceği çağdaş, yenilikçi bir eğitim sistemidir.

Yıllardır ileri düzey gelişmiş ülkelerde uygulanan bu sistem en yeni ölçme ve değerlendirme metotları kullanılan, en modern donanıma sahip eğitim sistemidir.

Online Eğitimde adaylar canlı yayında ders anlatan öğretmenlerine, gerektiğinde mikrofon ve kamera sistemiyle, söz hakkı isteyerek tüm sorularını sorabildiği bir eğitim platformudur. Online derslerde okuldaki müfredat ile paralel giden ders içerikleri sayesinde, öğrenci okulda tam olarak algılayamadığı veya zorlandığı konuları tekrar etme fırsatı buluyor.

Online eğitim teknolojisi ile günlük hayattaki ders ortamının birleştiği canlı dersler bir tık ötede Efor eğitimle sizlerle.

Efor Eğitimin Online ders paketlerinden ister birebir isterseniz gurup derslerinden faydalanabilir geleceğinize şekil verebilirsiniz.